SALON SAHİBİ PANEL GİRİŞİ

Üyeliğiniz yok mu? Hemen Üye Ol!
Kullanıcı Adı / Şifre Hatalı

SSS

Nasıl giriş satın alırım?

Salonları inceleyin, istediğiniz salondan size uygun bir giriş türü belirleyerek  kredi kartınızla %100 güvenli sistemimizden satın alın.Girişler tek giriş, aylık girişler ve diğer giriş türleri olmak üzere salonlara göre değişkenlik gösterebilir.

Giriş kodu telefonuma SMS olarak gelmedi

Giriş kodunuz birkaç saniye içinde telefonunuza gelecektir. Kodunuzun telefonunuza ulaşmaması durumunda lütfen bizimle iletişime geçin. Bize info@sporcard.com adresinden veya ekranın sağ alt köşesinde bulunan canlı yardım penceresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş kodu yazılı SMS’i sildim ne yapmalıyım?

Site üzerinden Hesabım kısmındaki “AKTİF BİLETLER“  kısmında kodunuz gözükmektedir. Kodun site üzerinde de gözükmemesi durumunda lütfeninfo@sporcard.com veya ekranın sağ alt köşesinde bulunan canlı yardım penceresinden adresinden bizimle iletişime geçin.

Girişlerin son kullanma tarihi nedir?

Son  kullanma tarihleri girişlerin tipine göre değişkenlik göstermektedir.

1-2-3-5 Giriş seçenekleri 30 gün, 10 Giriş Seçeneği ise 60 gün içerisinde kullanılmalıdır. Aylık üyelikler de ise; satın aldığınız ay kadar kullanım hakkına sahipsiniz. Örn; 1 Ay 30 Gün, 2 Ay 60 Gün... (üye olduğunuz ayın çektiği gün sayısına göre değişiklik gösterebilir- Örn; Şubat 29 gün gibi )

Özel ders seçeneklerinde ise; 1 özel dersten 9 özel derse kadar kullanım süresi 30 gündür. 10 özel dersten 19 özel derse kullanım süresi 60 gündür. 20 özel dersten 29 özel derse kullanım süresi 90 gün.

Sporcard’la nasıl iletişime geçebilirim?

www.sporcard.com ‘dan  “BİZE ULAŞIN” kısmından, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hesap açmakta sorun yaşıyorum

Bu sorun genelde aynı e-posta adresi ile önceden kayıt açma durumunda meydana gelir.Aksi takdirde bizimle info@sporcard.com adresinden veya ekranın sağ alt köşesinde bulunan canlı yardım penceresinden iletişime geçerek sorun hakkında bilgi alabilirsiniz.

Giriş kodu bana nasıl ulaşıyor?

Satın almış olduğunuz salona ait giriş kodunuz SMS  ve e-posta yoluyla size ulaşmaktadır.

Giriş kodu telefonuma SMS olarak gelmedi

Giriş kodunuz birkaç saniye içinde telefonunuza gelecektir.Eğer bir problem oluştuysa; site üzerinden Hesabım kısmındaki “AKTİF BİLETLER“  bölümünde kodunuz gözükmektedir.

Girişler kullanım süresi ne zaman aktif hale gelir?

Girişler satın alındıktan ve bankanızdan ödeme onayı  geldikten sonra kullanım süresi aktif hale gelir.

Giriş hakkım salon tarafından rededildi,ne yapmalıyım?

Giriş satın almanıza rağmen böyle bir durumla karşılaşmanız halinde lütfen bizimle iletişime geçerek bilgilendirin.

Giriş satın aldıktan sonra salonu nasıl kullanmaya başlayabilirim?

Telefonunuza ve e-posta’nıza gelen satın almış olduğunuz salona ait giriş kodunu göstererek salondan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Salondakiler sistemi nasıl kullanacaklarını bilmiyor

Bu konu hakkında sorun yaşamamak adına bütün salonlara sistemi nasıl kullanacaklarına dair bir eğitim veriyoruz.Ancak salondaki personelin sistemi kullanamama durumunda bizimle iletişime geçerebilirsiniz.

Salonlar hakkında yorum yapabilir miyim?

Ellbette. Giriş satın alarak gittiğiniz salonları değerlendirebilir ve görüşlerinizle salonu ziyaret edecek başka kullanıcılar için de bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

Önceden satın aldığım biletleri görebilirmiyim?

Satın aldığınız kartları Hesabım kısmındaki “AKTİF BİLETLER“ bölümünden inceleyebilir, işlemler bölümünden  girişi SMS olarak istediğiniz telefon numarasına iletebilirsiniz.