loading

Sıkça Sorulan Sorular

Tek bir üyelik ile sistemimizde kayıtlı olan spor salonlarına hiçbir sınırlama olmadan, dilediğiniz kadar giriş yapabileceğiniz bir sistemdir.

Sporcard üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra sistemde kayıtlı olan spor salonlarından dilediğinize rezervasyon yapıp, salona giriş yapabilirsiniz. Salonu ziyaret edeceğiniz güne rezervasyon yaptırmanız yeterli. Her rezervasyon sonrası SMS ve e-mail olarak giriş kodunuz size iletilecektir.

Rezervasyon kodunuzu ve kimliğinizi spor salonundaki danışma bölümü ile paylaşmanız yeterlidir.

Sistemimize kayıtlı tüm salonlarımızı ‘Spor Salonları’ kısmından inceleyebilirsiniz.

Tüm salonlara ait; fotoğraf, açılış-kapanış saatleri, haritadaki konumu, kullanıcı yorumlarını görebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey; dilediğiniz spor salonunu seçip, istediğiniz tarihe rezervasyon yapmak.

Her bir salona giriş için rezervasyon yaptırmak zorundasınız. Her rezervasyon sonrası SMS ve e-mail olarak kodunuz iletilecektir.

Size özel olan ‘Rezervasyonlarım’ alanından rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Rezervasyonunuzu dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Spor salonuna giriş yaparken danışma bölümü ile kodunuzu paylaşıp kimliğinizi göstermeniz yeterli.

Evet, kodunuz rezervasyon yaptırdığınız tarih için geçerlidir. Örneğin; 1 Ocak tarihinde belirli bir spor salonuna rezervasyon yaptırdınız. 1 Ocak tarihinde kodunuz geçerlidir ve gün sonunda kodun geçerlilik süresi dolar.

Gideceğiniz her salon için ayrı rezervasyon yapmalısınız.

Evet, gideceğiniz her spor salonuna rezervasyon yapmalısınız. Her rezervasyon sonrası kodunuz size iletilecektir. Spor salonlarına rezervasyonsuz giriş yapılamayacaktır.

Premium üyelik Sporcard.com sitesinde listelenen tüm spor salonlarına 1 ay boyunca sınırsız giriş hakkı sunmaktadır.

Spor salonları sayfamızda tüm spor salonlarımız yer almaktadır. Filtre kısmından premium salonları filtreleyerek salonlarımızı görebilirsiniz.

Klasik üyelik Sporcard.com sitesinde ‘klasik’ olarak işaretlenmiş spor salonlarına 1 ay boyunca sınırsız giriş hakkı sunmaktadır.

Klasik olarak işaretlenmiş tüm salonlara sınırsız şekilde giriş yapabilirsiniz.

Spor salonları sayfamızda tüm spor salonlarımız yer almaktadır. Filtre kısmından klasik salonları filtreleyerek salonlarımızı görebilirsiniz.

Evet, Sporcard sisteminde tek bir üyelik ile kayıtlı olan spor salonlarına sınırsız şekilde rezervasyon yaparak giriş yapabilirsiniz.

Evet, dilediğiniz zaman üyeliğinizi bir sonraki ay için hiçbir taahhütte bulunmadan ücretsiz şekilde iptal edebilirsiniz.

Evet, dilediğiniz zaman ve istediğiniz süre kadar üyeliğinizin bir sonraki ayını ücretsiz dondurabilirsiniz.

Ödemeleriniz sadece kredi kartı ile yapılmaktadır. Taksit seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Hesap Ayarları’ kısmından üyelik iptal işlemi sonrası otomatik ödemeyi durudurabilirsiniz. Tekrar aktif etmek için yapmanız gereken tek şey hesabınızı aktife çekmek.

Hesabım’ kısmından hesap bilgilerini tıklayınız. Üyelik yenileme ve bitiş tarihinize bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Hayır, Sporcard sisteminde üyelik devretme işlemi yapılamamaktadır.

Sporcard bir Dikey Vitamin Kozmetik ve Gıda Takviyeleri Paz. Tic A.Ş iştirakidir.