loading

Sıkça Sorulan Sorular

Tek bir üyelik ile sistemimizde kayıtlı olan spor salonlarına hiçbir sınırlama olmadan, dilediğiniz kadar giriş yapabileceğiniz bir sistemdir.

Sporcard üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra sistemde kayıtlı olan spor salonlarından dilediğinize check-in yapıp, salona giriş yapabilirsiniz. Salonu ziyaret ettiğiniz an check-in yaptırmanız yeterli. Her check-in sonrası PNR kodunuzu ekranda görebilirsiniz.

PNR kodunuzu ve kimliğinizi spor salonundaki danışma bölümü ile paylaşmanız yeterlidir.

Sistemimize kayıtlı tüm salonlarımızı ‘Spor Salonları’ kısmından inceleyebilirsiniz.

Tüm salonlara ait; fotoğraf, açılış-kapanış saatleri, haritadaki konumu, kullanıcı yorumlarını görebilirsiniz.

Dilediğiniz spor salonunu seçip sonrasında ’Burada Check-in Yap’ demeniz yeterli. Check-in yapmak istediğiniz salona 200 metre mesafede olmanız gerekmektedir. Konum izinlerini verdiğinizde Sporcard lokasyonunuzu otomatik olarak bulacaktır.

Her bir salona giriş için check-in yaptırmak zorundasınız. Her check-in sonrası ve e-mail olarak PNR kodunuz iletilecektir.

Daha rahat bir deneyim için check in işlemlerini mobil uygulamamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Spor salonundan talep edebilir veya bizi arayabilirsiniz.

Check-in yaptıktan sonra ekranında gözüken PNR kodunu ve kimliğini göstermen yeterli. Ayrıca salon senden gerekli gördüğü durumlarda havuz kullanımı veya spor alanı kullanımı için sağlık belgesi talep edebilir.

Check-in sonrası salona giriş için bir süre kısıtlaması bulunmuyor, salona aynı gün girmeli, her girişin için check in yapmalısın. Girmediğin salon için check-in iptalini bize veya salona iletmelisin. Farklı bir salona girmek istiyorsan check-in'lerin arasında 2 saat olmalıdır.

Sistemdeki çoğu salona check-in ile giriş yapmalısın ancak sistemde sadece telefonla randevu alarak giriş yapabileceğin salonlar da mevcut, bu ayrıntıyı salon açıklamalarında bulabilirsin.

Check-in yapmak istediğiniz salona 200 metre mesafede olmanız gerekmektedir, eğer salonunuz yakındaysa ve gözükmüyorsa telefondan/bilgisayardan konum izni vermeniz gerekmektedir.

Android :

Mozilla Firefox :
https://support.mozilla.org/tr/kb/android-icin-firefox-ayarlarinda-konum-hizmetleri
Google Chrome :
https://support.google.com/chrome/answer/142065?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=tr
Android Browser :
https://support.google.com/accounts/answer/3467281?hl=tr&ref_topic=7189122

iOS Safari :

https://support.apple.com/tr-tr/HT203033

MacOS :

Safari :
https://support.apple.com/tr-tr/HT5403
Mozilla Firefox :
https://support.mozilla.org/tr/kb/firefox-konumumu-web-siteleriyle-paylasiyor-mu
Google Chrome :
https://support.google.com/chrome/answer/114662?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=tr

Windows :

Mozilla Firefox :
https://support.mozilla.org/tr/kb/firefox-konumumu-web-siteleriyle-paylasiyor-mu
Google Chrome :
https://support.google.com/chrome/answer/114662?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=tr
Internet Explorer :
https://support.microsoft.com/tr-tr/help/17479/windows-internet-explorer-11-change-security-privacy-settings
Microsoft Edge :
https://privacy.microsoft.com/tr-tr/windows-10-location-and-privacy

Premium üyelik Sporcard.com sitesinde listelenen klasik ve premium spor salonlarına 1 ay boyunca sınırsız giriş hakkı sunmaktadır.

Spor salonları sayfamızda tüm spor salonlarımız yer almaktadır. Filtre kısmından premium salonları filtreleyerek salonlarımızı görebilirsiniz.

Klasik üyelik Sporcard.com sitesinde ‘klasik’ olarak işaretlenmiş spor salonlarına 1 ay boyunca sınırsız giriş hakkı sunmaktadır.

Klasik olarak işaretlenmiş tüm salonlara sınırsız şekilde giriş yapabilirsiniz.

Spor salonları sayfamızda tüm spor salonlarımız yer almaktadır. Filtre kısmından klasik salonları filtreleyerek salonlarımızı görebilirsiniz.

Kurumların çalışanları için Sporcard ile yaptıkları anlaşma sonucunda oluşturulan üyelik tipidir. Kurumsal Üyelik, Sporcard ile anlaşma sağlayan firmaların çalışanlarına Sporcard.com sitesinde listelenen tüm spor salonlarına giriş hakkı sağlamaktadır. Firmanıza özel hazırlanan esnek üyelik paketleri için başvuruda bulunabilirsiniz.

Firmanıza özel tekliflerimiz ile ilgili bilgi almak için https://www.sporcard.com/kurumsal-uyelik linki üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

İlgili ekibimiz kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.

Spor salonları sayfamızda tüm spor salonlarımız yer almaktadır. Filtre kısmından kurumsal salonları filtreleyerek salonlarımızı görebilirsiniz.

Evet, Sporcard’ta tek bir üyelik ile kayıtlı olan spor salonlarının Fitness/GYM alanlarına sınırsız şekilde check-in ile giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda crossfit veya grup dersi ayrıcalıkları sunan salonların uygulama derslerine veya demo etkinliklerine katılabilirsin. Salonun sana sunduğu avantajları veya ıslak alan kullanım gibi kısıtlamalarını salon özelliklerinden inceleyebilirsin.

Evet, dilediğiniz zaman üyeliğinizi bir sonraki ay için hiçbir taahhütte bulunmadan ücretsiz şekilde iptal edebilirsiniz.

Ödemeleriniz sadece kredi kartı ile yapılmaktadır. Taksit seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Web sitemizin “Hesap Ayarları” kısmından üyelik iptal işlemi sonrası otomatik ödemeyi durdurabilirsiniz. Tekrar aktif etmek için yapmanız gereken tek şey hesabınızı aktife çekmek.

Web sitemizdeki Hesabım sayfasında Hesap Blgileri’ne tıklayınız. Üyelik yenileme ve bitiş tarihinize bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Hayır, Sporcard sisteminde üyelik devretme işlemi yapılamamaktadır.

Sporcard bir Dikey Vitamin Kozmetik ve Gıda Takviyeleri Paz. Tic A.Ş iştirakidir.