loading

SPORCARD KULLANIM ŞARTLARI

SPORCARD KULLANIM ŞARTLARI

Genel Koşullar ve Şartlar

Kullanıcılar SporCard’ın sistemi üzerinden gerçekleştirdikleri check-in işlemini takiben ekranda görünen PNR kodu ile spor salonlarına/tesislere giriş yaparlar.

PNR kodu toplam 6 (altı) haneli sayı ve harf kombinasyonundan oluşmaktadır.

Kullanıcının yaptığı her bir check-in için kendisine 1 (bir) adet PNR kodu gösterilmektedir.

Her bir PNR kodu check-in yapılan gün boyunca geçerlidir.

Kullanıcı, nüfus cüzdanı veya ehliyetini (istendiği takdirde) PNR kodu ile birlikte ilgili salon(a)/tesis(e) ibraz etmekle yükümlüdür.

Üyelik Tipleri

Sporcard kullanıcılarına “Premium” ve “Klasik” olmak üzere 2 (iki) tip üyelik seçeneği sunmaktadır.

Tüm üyelikler aylık olarak kullanıcılara sunulmakta olup, üyelik iptal edilmediği sürece kullanıcının sisteme kayıtlı kredi kartından üyelik ücreti tahsil edilecektir.

Premium Üyelik

Premium Üyelik: Bu tip üyeliğe sahip kullanıcılar Sporcard’ın sistemine kayıtlı spor salon/lar(ının)/tesis/ler(inin) tümüne sınırsız şekilde giriş yapabilirler.

Sporcard üyelik koşulları ve yararlanma hakkının içeriğinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Klasik Üyelik

Klasik Üyelik: Bu tip üyeliğe sahip kullanıcılar sadece SporCard’ın sistemine kayıtlı olan ve SporCard tarafından ilan edilen sınırlı sayıdaki spor salon/lar(ına)/tesis/ler(ine) giriş yapabilirler.

Sporcard üyelik koşulları ve yararlanma hakkının içeriğinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Üyeliğin İptali

Kullanıcılar sistem üzerinden üyeliklerini iptal etme hakkına sahip olup, iptal işlemi için herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir. Üyelikler iptal işlemi yapmadığınız sürece her ay otomatik olarak yenilenmeye devam etmektedir.

Alışveriş güvenliği

www.sporcard.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.sporcard.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklar

www.sporcard.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.sporcard.com site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.sporcard.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.sporcard.com’a sorumluluk yüklenemez.

Sporcard İletişim

Sporcard takımı ile 24 saat [email protected] adresinden iletişime geçebilir, bize soru ve görüşleriniz için e-posta atabilirsiniz.

İlave Bilgi

Gizlilik ve güvenlik sözleşmesi ile alakalı sorularınız için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sporcard bir Dikey Vitamin Kozmetik ve Gıda Takviyeleri Paz. Tic A.Ş iştirakidir.