SALON SAHİBİ PANEL GİRİŞİ

Üyeliğiniz yok mu? Hemen Üye Ol!
Kullanıcı Adı / Şifre Hatalı

Sporcard Nedir ?

TÜRKİYENİN EN ESNEK VE YENİLİKÇİ SPOR PLATFORMU!
 
SporCard Nedir?
 
SporCard.com sitesi spor salonlarıyla anlaşma yaparak daha uygun fiyatlar ve esnek üyelik seçenekleri ile salonlara girişinizi kolaylaştırır. Bulunduğunuz yere yakın salonları listelemenize yardımcı olup; salonların görselleri, videoları ve ayrıcalıklı esnek üyelik seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Anlaşmalı olduğu spor salonlarında sunulan üyelikler haricinde avantajlı tekli giriş, aylık girişler ve aktivite geçiş seçenekleri sağlayarak kullanıcıların dilediği zaman aralıklarında salonu kullandıkları kadar harcatan, hiçbir salon üyeliği gerektirmeyen spor salonu ağıdır. 
 
 
SporCard Bir Kart Mıdır?
 
SporCard fiziki bir kart değildir. Tüm işlemler SporCard.com üzerinden yapılmaktadır.
 
 
İşlem;
 · Size uygun olan spor salonunu seçiyorsunuz
 
 · Sitemiz üzerinden satın alma işlemi yapıyorsunuz
 
 · Satın alma sonrasında cep telefonunuza aktivasyon kodu geliyor
 
 · Cep telefonunuza gelen kod ile spor salonuna giriş yapıyorsunuz
 
 
Giriş Seçenekleri ve Özellikleri:
 
 
Tek Girişler
 
Bu tip girişler satın alınan giriş türüne göre seçilen salondan 1, 2, 3, 5 ve 10 günlük kullanım hakkı sağlar. Kullanıcı, üyeliği satın aldığı gün itibari ile üyeliğin son kullanma tarihine kadar hizmetten yararlanabilir. Ayrıca kendi sayfasında kullanılmış ya da kullanıma müsait girişlerin takibini gerçekleştirebilir.
 
 
Aylık Girişler
 
Aylık girişlerde 1, 2, 3, 6, 9 ve 12 aylık seçenekleri mevcuttur. Aylık girişlerde kullanıcı girişi satın aldığı tarihten itibaren satın alınan giriş süresince salonu hiçbir süre kısıtlaması olmadan kullanım hakkına sahiptir. Örnek olarak 1 aylık satın alınan bir hizmette, kullanıcı spor salonunu satın aldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde, aynı kodu kullanarak dilediği şekilde kullanabilir.
 
 
Aktivite Girişleri
 
Aktivite girişlerinde kullanıcı salon girişi yerine yalnız seçtiği aktiviteyi satın alarak salon veya tesise giriş yapabilir. Örneğin herhangi bir salondan yalnız havuz girişi ya da masaj paketi satın alarak yararlanacağı hizmet dışında bir bedel ödemek durumunda kalmaz.(Aktivite girişleri tüm salonlar için geçerli değildir.)