SALON SAHİBİ PANEL GİRİŞİ

Üyeliğiniz yok mu? Hemen Üye Ol!
Kullanıcı Adı / Şifre Hatalı

Kullanım Şartları

Genel Koşullar ve Şartlar

Girişler kullanıcıların satın aldığı 8 haneli sayı kombinasyonlarından oluşur. Şahıslar bu girişleri kullanarak satın aldıkları hizmetten yararlanabilirler.

SporCard Girişler

Bu tip girişler satın alınan giriş türüne göre seçilen salondan 1, 2, 3, 5 ve 10 günlük kullanım hakkı sağlar. Kişi üyeliğini satın aldığı gün itibari ile son kullanma tarihine kadar hizmetten yararlanabilir. Kişi ayrıca kendi sayfasında kullanılmış ya da kullanıma müsait girişlerin takibini gerçekleştirebilir. Satın almış olduğu geçişi aktif hale getirerek dilediği zaman kullanabilir.

Aylık üyelikler ve diğer salon girişleri

Bu tip çoklu girişlerde kullanıcı satın aldığı giriş hakkını birden fazla kullanabilmektedir. Örnek olarak 1 aylık satın alınan bir hizmette, kullanıcı spor salonunu satın aldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde, aynı kodu kullanarak dilediği şekilde kullanabilir.

Alışveriş güvenliği

www.sporcard.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.sporcard.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklar

www.sporcard.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.sporcard.com site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.sporcard.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.sporcard.com’a sorumluluk yüklenemez.

Sporcard İletişim

Sporcard takımı ile 24 saat info@sporcard.com adresinden iletişime geçebilir, bize soru ve görüşleriniz için e-posta atabilirsiniz.

İlave Bilgi

Gizlilik ve güvenlik sözleşmesi ile alakalı sorularınız için info@sporcard.comadresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

© Copyright Sporcard 2014. Tüm hakları saklıdır.